MRZEŻYNO

CO ROBIĆ

Etiam scelerisque

CO ZOBACZYĆ

Mattis eu felis

GDZIE ZJEŚĆ

Quam lobortis ac.

PO PIERWSZE PLAŻA

Mrzeżyno to ponad 1,5 km szerokiej piaszczystej plaży. Czystość oraz bezpieczeństwo potwierdzane corocznie BŁĘKITNĄ FLAGĄ dla kąpieliska.

A MOŻE NA ROWER

Widokowa trasa rowerowa do Pogorzelicy z przystankiem w przepięknym punkcie widokowym, bezpieczna ścieżka do Kołobrzegu oraz do Trzebiatowa.

AKTYWNIE NAD MORZEM

Mrzeżyno to nie tylko plażowanie i słodkie lenistwo. Amatorom aktywnego wypoczynku okolica oferuje szereg możliwości. Nordic walking, jazda konna czy sporty wodne - to tylko kilka pomysłów na udany urlop. Sprawdź, jak możesz aktywnie spędzić czas w Mrzeżynie.

Zarezerwuj swój pokój już dzisij

PORT - UJŚCIE REGI

Nowoczesny port przy ujściu Regi. Nabrzeże portowe z kutrami rybackimi i stateczkiem wycieczkowym, nabrzeże spacerowe po zachodniej stronie Regi. Przy ujściu rzeki do morza smażalnie ryb, restauracje i lodziarnie.

PROMENADA NADMORSKA

Promenada w zaciszu sosnowego lasu po wschodniej stronie ujścia Regi – świetne miejsce na popołudniowy spacer. Zatrzymaj się na chwilę i odpocznij przy Pomniku Zaślubin z Morzem.

TRZEBIATÓW, KOŁOBRZEG

Trzebiatów - szlak słonia, Kołobrzeg - najbardziej znane polskie uzdrowisko. Polecamy rowerem lub autem.

RYBKA W PORCIE

Jeśli nad morze to oczywiście rybka. W porcie znajduje się kilka smażalni. Szeroki wybór ryb bałtyckich oraz ryb z całego świata.

RESTAURACJA LETNISKOWA

Restauracja czynna cały rok. Polecana na śniadania, obiady i kolacje. Serwuje dania z ryb i owoców morza. W menu również pizza i dania z grilla.

PRZY OKAZJI

Sezonowa restauracja słynąca z pizzy z pieca opalanego drewnem. Dodatkowo polecamy dania kuchni włoskiej.