Ośrodek

  • OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY

  • DO PLAŻY TYLKO 350 METRÓW

    Szeroka plaża wielokrotnie nagradzana Błękitną Flagą.

    [booked-calendar]
  • DUŻY TEREN

    prawie 5 hektarów powierzchni ośrodka

OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FAMA-STA

Ośrodek "FAMA-STA" położony jest przy głównej ulicy Mrzeżyna w odległości ok. 350 metrów od plaży. Teren ośrodka obejmuje 4ha zagospodarowanego terenu. Znajdziecie tu Państwo nie tylko budynki hotelowe, ale również bogate zaplecze sportowo - rekreacyjne, w skład którego wchodzi boisko do siatkówki, boisko do siatkówki plażowej, siłownia zewnętrzna, basen odkryty z brodzikiem dla najmłodszych, place ogniskowe z zadaszeniem oraz mnóstwo zieleni, a także kawałek lasu.

UDOGODNIENIA

4 hektary powierzchni

Prawie 4ha powierzchni ośrodka. Las, trawniki, bogate zaplecze sportowe i rekreacyjne. Klimatyczne miejsce na ognisko i wiata na biesiady.

Basen odkryty z podgrzewaną wodą

Dla ochłody możliwość korzystania z basenu z podgrzewaną wodą, z małym brodzikiem dla dzieci. * basen z podgrzewaną wodą - od czerwca do pierwszej połowy września - przy temperaturze na zewnątrz utrzymującej się przez 3 kolejne dni powyżej 15stC

Siłownia zewnętrzna

Urządzenia do fitnessu oraz ćwiczeń siłowych wśród drzew.

Boiska

Boisko do siatkówki plażowej, boisko do siatkówki oraz miejsce do gry w piłkę nożną.

Sale fitness

Przestronne sale z urządzeniami fitness. Dwie sale z lustrami dla grup tanecznych, gimnastycznych i akrobatycznych oraz sztuk walki.

Parking

Miejsca parkingowe na terenie ośrodka.

Salki

Dla naszych gości 4 sale wielofunkcyjne, w jednej z nich projektor i nagłośnienie. Sale mogą pełnić funkcje sal lekcyjnych, szkoleniowych.

Miejsca na ognisko z zadaszoną wiatą

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa place ogniskowe. Przy obu znajdują się wiaty. Jedno miejsce w lesie dla osób dorosłych, drugie w głębi ośrodka dla młodzieży kolonijnej.

CZĘŚĆ HOTELOWA

Główna część ośrodka to dwa połączone pawilony hotelowe (A i B), czterokondygnacyjne, w których poza pokojami znajdują się: recepcja, duża siłownia fitness, nowoczesna baza rehabilitacyjna, 4 sale telewizyjne - przystosowane również do nauki (tablice, stoliki, krzesła - zielone szkoły). Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W pawilonie A i B dostęp na piętra możliwy jest windą.

BASEN Z PODGRZEWANĄ WODA

Odkryty basen o wymiarach 6x12 m. Z boku mały, płytki brodzik dla małych dzieci. * basen z podgrzewaną wodą - od czerwca do pierwszej połowy września - przy temperaturze na zewnątrz utrzymującej się przez 3 kolejne dni powyżej 15stC

OBIEKTY SPORTOWE

Na terenie ośrodka FAMA-STA znajdują się następujące obiekty sportowe: - dwie sale fitness, - boisko do siatkówki plażowej, - boisko do siatkówki, - siłownia zewnętrzna - plac zabaw.

STOŁÓWKA

W głębi ośrodka przy pawilonie C znajduje się przestronna stołówka. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu.

PAWILON MIESZKALNY "C"

W głębi ośrodka znajduje się pawilon hotelowy C, w którym znajduje się część hotelowa oraz przestronna stołówka. Część hotelowa pawilonu C składa się z 6 segmentów. W skład jednego segmentu wchodzi siedem pokoi ze wspólną łazienką. Każde studio mieści do 25 osób.

KAWIARNIA

Przy pawilonie A znajduje się budynek, mieszczący z jednej strony kawiarnię z kominkiem, w której najczęściej odbywają się dyskoteki oraz wieczorki z muzyką na żywo, a z drugiej strony małą salę gimnastyczną oraz pralnię dla gości.

SALE

Ośrodek posiada 4 sale wielofunkcyjne. Jedna z nich wyposażona jest w projektor i nagłośnienie. Sale mogą również pełnić funkcję sal lekcyjnych.

SALE FITNESS

Ośrodek posiada dwie sale fitness. Zaraz przy recepcji znajduje się większa sala wyposażona w sprzęt fitness - rowerki, stepery. Druga, mniejsza sala znajduje się w osobnym budynku. Jest to sala do zajęć tanecznych. Sala wyposażona jest w uchwyty do szarf aerial yogi lub do szarf gimnastycznych.

Fantastyczne miejsce, położone w pięknym miejscu wśród pachnących sosen. Jest gdzie spacerować, przysiąść w cieniu na ławeczce czy wykąpać się w basenie. Polecam wszystkim odwiedzających Mrzeżyno:)
Zenon L.
Opnia Google